Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
12 березня 2018

Вартість опалення у лютому в будинках без лічильників становила 38 грн/м²

В опалювальному сезоні 2017/2018 рр., згідно з Постановою КМУ №1037, вартість опалення в будинках без приладів обліку в Україні розраховується за нормативом 31,55 грн/м² з урахуванням температури повітря та кількості діб надання послуги.

У лютому за даними Укргідрометцентру середня температура повітря в Києві становила -3,8°C. З урахуванням температури повітря вартість опалення в будинках без лічильників в столиці складає 38 грн/м². Для порівняння: у січні середня температура становила -2,4 °C, а вартість опалення – 35,5 грн/м² в будинках, не обладнаних вузлами обліку теплоенергії.

У будинках з теплолічильниками нарахування за опалення, як і раніше, проводяться за показаннями приладів обліку пропорційно опалювальній площі квартири та місць загального користування.
Нагадуємо власникам індивідуальних (квартирних) приладів обліку теплоенергії, що передавати показання потрібно щомісяця протягом останнього тижня. Найзручніше передавати показання КИЇВЕНЕРГО за допомогою безкоштовного веб-сервісу на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО – Особистого кабінету з гарячої води та опалення. ОСББ та ЖБК можуть передавати дані про споживання тепла квартирами за допомогою Особистого кабінету балансоутримувача.

Для клієнтів, які не користуються веб-сервісами компанії, в Центрах обслуговування компанії розміщені скриньки для передачі показань лічильників. Також показання можна зазначити у відривній частині паперового рахунку при оплаті у відділеннях банків.